Комерційна служба Посольства США разом з компанією Knowledge Industry презентували нове рішення з вивчення англійської мови від американської компанії DynEd International — світового лідеру з технологій викладання іноземної мови. Презентація відбулася за участю заступника міністра освіти і науки Олега Дерев’янка, а також аташе з питань торгівлі Американської комерційної служби Мішель Сміт, директора DynEd Europe BV Мехмет Байрактароглу та директора компанії Knowledge Industry Олександра Тарченка.
Запатентоване комп’ютерне рішення від DynEd є офіційною програмою з вивчення англійської мови в багатьох країнах.
Ця система вивчення мови надає школам, тренінговим центрам та компаніям можливість викладати англійську на території своїх навчальних закладів/офісів, а також — дистанційно.
Презентована система вивчення іноземної мови адаптована до особистих інтелектуальних здібностей учня. Навчання за системою відбувається як у індивідуальній формі, так і з учителем раз на два тижні. Програмне рішення системи забезпечене моніторингом, що корегує рівень викладання для кожного учня. Паралельно оцінюється рівень прогресу учня у навчанні за допомогою автоматичних письмових звітів.
Рекурсивне ієрархічне розпізнавання мови від DynEd є унікальною системою викладання, яка базується на теорії опанування іноземної мови через адаптацію до особистих розумових здібностей учня під час навчання. Ця теорія, яку DynEd використовує з 1987 року, підтверджена нейронауковими дослідженнями.
DynEd має близько 15 курсів для цільових груп за віком, рівнем володіння мовою та типом мови (британська/американська англійська, бізнес/авіаційна термінологія тощо).
За 28 років існування DynEd було визначено, що він втричі ефективніший порівняно з традиційними методами викладання та вдвічі ефективніший порівняно з іншими комп’ютерними програмами з вивчення англійської мови.
Олег Дерев’янко зазначив, що для МОН України важливо переймати міжнародний освітній досвід, зокрема й у викладанні англійської мови.
«Міністерство підтримує ініціативи, які допомагають у розробці нових рішень для вивчення іноземних мов, зокрема англійської. Застосування різних підходів вивчення та викладання іноземної мови підвищує ефективність освітнього процесу», — зауважив О. Дерев’янко.
Комментариев нет:
Отправить комментарий